LNR1J333MSEN
Hua Hua
Tau Wae: LNR1J333MSEN
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW
Ngā Rauemi: LNR1J333MSEN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LNR1J333MSEN
Tau Wae LNR1J333MSEN Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 33000UF 20% 63V SCREW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 2948 pcs Pepa Raraunga LNR1J333MSEN.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 2.008" Dia (51.00mm)
Raupapa LNR Ripple Current @ Low Frequency 8.8A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 10.12A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Screw Terminals Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 29 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Te Whakahaere Arataki 0.866" (22.00mm)
Teitei - Tae (Max) 3.268" (83.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33000µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C Te kaha 33000µF