LGJ2E121MELZ
NichiconNichicon
Nichicon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2E121MELZ
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 120UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2E121MELZ.pdf2.LGJ2E121MELZ.pdf3.LGJ2E121MELZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2E121MELZ
Tau Wae LGJ2E121MELZ Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 120UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 600mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 900mA @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 120µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Te kaha 120µF Nga tono General Purpose