LGJ2E151MELA15
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2E151MELA15
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2E151MELA15.pdf2.LGJ2E151MELA15.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2E151MELA15
Tau Wae LGJ2E151MELA15 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38696 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2E151MELA15.pdf2.LGJ2E151MELA15.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 700mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
LGJ2E151MELA
LGJ2E151MELA
Kaihanga: Nichicon
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP