LGJ2D561MELC20
Hua Hua
Tau Wae: LGJ2D561MELC20
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: 1.LGJ2D561MELC20.pdf2.LGJ2D561MELC20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LGJ2D561MELC20
Tau Wae LGJ2D561MELC20 Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33002 pcs Pepa Raraunga 1.LGJ2D561MELC20.pdf2.LGJ2D561MELC20.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.378" Dia (35.00mm)
Raupapa LGJ Ripple Current @ Low Frequency 1.44A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.16A @ 50kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 35 Weeks Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF