GYB1E560MCQ1GS
Hua Hua
Tau Wae: GYB1E560MCQ1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: GYB1E560MCQ1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYB1E560MCQ1GS
Tau Wae GYB1E560MCQ1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 56UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168434 pcs Pepa Raraunga GYB1E560MCQ1GS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm) Raupapa GYB
Ripple Current @ Low Frequency 195mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17885-6
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 56µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 50 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 56µF Nga tono General Purpose