GYB1E221MCQ1GS
Hua Hua
Tau Wae: GYB1E221MCQ1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: GYB1E221MCQ1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYB1E221MCQ1GS
Tau Wae GYB1E221MCQ1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 220UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170352 pcs Pepa Raraunga GYB1E221MCQ1GS.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa GYB
Ripple Current @ Low Frequency 345mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17887-2
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 27 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono General Purpose