GYB1J330MCQ1GS
Hua Hua
Tau Wae: GYB1J330MCQ1GS
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V SMD
Ngā Rauemi: GYB1J330MCQ1GS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GYB1J330MCQ1GS
Tau Wae GYB1J330MCQ1GS Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 33UF 20% 63V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80516 pcs Pepa Raraunga GYB1J330MCQ1GS.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Momo Hybrid
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa GYB
Ripple Current @ Low Frequency 240mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 1.6A @ 100kHz
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa 493-17899-1
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.413" (10.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 40 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 63V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 40 mOhm 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 33µF Nga tono General Purpose