F931D226MCC
NichiconNichicon
F931D226MCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931D226MCC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20V 20% 2312
Ngā Rauemi: F931D226MCC.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931D226MCC
Tau Wae F931D226MCC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 115649 pcs Pepa Raraunga F931D226MCC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 493-2381-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931D226MCC Life @ Temp. 1.1 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 20% 2312 Nga tono -