F931D336KCC
NichiconNichicon
F931D336KCC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931D336KCC
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 33UF 20V 10% 2312
Ngā Rauemi: F931D336KCC.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931D336KCC
Tau Wae F931D336KCC Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20V 10% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101551 pcs Pepa Raraunga F931D336KCC.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 33µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato C
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ko te poari 2312 (6032 Metric)
Ētahi Ingoa 493-4170-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931D336KCC Life @ Temp. 1.1 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.106" (2.70mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 33µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 33UF 20V 10% 2312 Nga tono -