F931D226KBA
NichiconNichicon
F931D226KBA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: F931D226KBA
Kaihanga / Waitohu: Nichicon
Whakaahuatanga hua CAP TANT 22UF 20V 10% 1411
Ngā Rauemi: F931D226KBA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o F931D226KBA
Tau Wae F931D226KBA Kaihanga Nichicon
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% 1411 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 238629 pcs Pepa Raraunga F931D226KBA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 20V
Momo Molded Te manawanui 22µF
Te Rahi Whenua Whenua - Pūrere Pūrere Whakarato B
Rahi / Rahi 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) Raupapa F93
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ko te poari 1411 (3528 Metric)
Ētahi Ingoa 493-6552-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga F931D226KBA Life @ Temp. 1.9 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.083" (2.10mm) Ngā āhuatanga General Purpose
Whakaahua nui 22µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 20V 1411 (3528 Metric) 1.9 Ohm ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±10%
Whakaahuatanga CAP TANT 22UF 20V 10% 1411 Nga tono -