PSMN0R9-30ULDX
Hua Hua
Tau Wae: PSMN0R9-30ULDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 300A 56LFPAK
Ngā Rauemi: PSMN0R9-30ULDX.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN0R9-30ULDX
Tau Wae PSMN0R9-30ULDX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 300A 56LFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 57705 pcs Pepa Raraunga PSMN0R9-30ULDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - RoHS Tūnga RoHS Compliant
Runa I (Max) @ Id, Vgs 870 mOhm @ 25A, 10V Whakaaetanga Mana (Max) 227W (Ta)
Paa / Case SOT-1023, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 934660145115
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 7668pF @ 15V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 109nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 30V