PSMN0R7-25YLDX
NexperiaNexperia
PSMN0R7-25YLDX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSMN0R7-25YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 25V LFPAK56
Ngā Rauemi: PSMN0R7-25YLDX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN0R7-25YLDX
Tau Wae PSMN0R7-25YLDX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 25V LFPAK56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 57669 pcs Pepa Raraunga PSMN0R7-25YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 0.72 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 158W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-1023, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-2514-2
568-12952-2-ND
PSMN0R7-25YLDX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 8320pF @ 12V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 110.2nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 25V