PSMN1R0-25YLDX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSMN1R0-25YLDX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PSMN1R0-25YLD/LFPAK/REEL 7 Q1
Ngā Rauemi: PSMN1R0-25YLDX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN1R0-25YLDX
Tau Wae PSMN1R0-25YLDX Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 84424 pcs Pepa Raraunga PSMN1R0-25YLDX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.2V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 0.89 mOhm @ 25A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 160W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-2495-2
568-12927-2-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5308pF @ 12V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 71.8nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga Schottky Diode (Body)
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 25V