PSMN020-30MLCX
NexperiaNexperia
PSMN020-30MLCX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSMN020-30MLCX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 30V 31.8A LFPAK33
Ngā Rauemi: PSMN020-30MLCX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN020-30MLCX
Tau Wae PSMN020-30MLCX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 30V 31.8A LFPAK33 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 309489 pcs Pepa Raraunga PSMN020-30MLCX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1.95V @ 1mA Vgs (Max) ±20V