PSMN018-100PSFQ
Hua Hua
Tau Wae: PSMN018-100PSFQ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V 53A TO220AB
Ngā Rauemi: PSMN018-100PSFQ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN018-100PSFQ
Tau Wae PSMN018-100PSFQ Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V 53A TO220AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95237 pcs Pepa Raraunga PSMN018-100PSFQ.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato TO-220AB
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 111W (Ta) Packaging Tube
Paa / Case TO-220-3 Ētahi Ingoa 934068748127
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1482pF @ 50V
Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 21.4nC @ 10V Momo FET N-Channel
FET Pānga - Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 7V, 10V
Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V Whakaahuatanga Taipitopito N-Channel 100V 53A (Ta) 111W (Ta) Through Hole TO-220AB
I teie nei - Ngaa Toa (Id) @ 25 ° C 53A (Ta)