PSMN019-100YLX
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PSMN019-100YLX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 100V LFPAK56
Ngā Rauemi: PSMN019-100YLX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PSMN019-100YLX
Tau Wae PSMN019-100YLX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 100V LFPAK56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152357 pcs Pepa Raraunga PSMN019-100YLX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.1V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56, Power-SO8
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 18 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 167W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-100, SOT-669, 4-LFPAK Ētahi Ingoa 1727-2592-2
568-13043-2-ND
PSMN019-100YL,115
PSMN019-100YLX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 5085pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 72.4nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 100V