PESD3V3X1BCSFYL
Hua Hua
Tau Wae: PESD3V3X1BCSFYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 5.5V DSN0603-2
Ngā Rauemi: PESD3V3X1BCSFYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD3V3X1BCSFYL
Tau Wae PESD3V3X1BCSFYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 5.5V DSN0603-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 516935 pcs Pepa Raraunga PESD3V3X1BCSFYL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 5.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DSN0603-2 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 1727-2674-6
568-13192-6-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 1.1pF @ 1MHz