PESD3V3W1BCSFYL
Hua Hua
Tau Wae: PESD3V3W1BCSFYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PESD3V3W1BCSF/SOD962/SOD962
Ngā Rauemi: 1.PESD3V3W1BCSFYL.pdf2.PESD3V3W1BCSFYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD3V3W1BCSFYL
Tau Wae PESD3V3W1BCSFYL Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 730185 pcs Pepa Raraunga 1.PESD3V3W1BCSFYL.pdf2.PESD3V3W1BCSFYL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 5.1V (Typ)
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.8V (Typ) Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DSN0603-2 Raupapa TrEOS
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 1727-8347-6 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 0.5pF @ 1MHz Mahinga Korero 1