PESD3V3V1BLYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PESD3V3V1BLYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 10V 2DFN1006
Ngā Rauemi: PESD3V3V1BLYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD3V3V1BLYL
Tau Wae PESD3V3V1BLYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 10V 2DFN1006 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2186703 pcs Pepa Raraunga PESD3V3V1BLYL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 10V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4.5V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato 2-DFN1006 Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Paa / Case SOD-882 Ētahi Ingoa 934071031315
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 13pF @ 1MHz