PESD3V3U1BCSFYL
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PESD3V3U1BCSFYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 12V DSN0603-2
Ngā Rauemi: PESD3V3U1BCSFYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD3V3U1BCSFYL
Tau Wae PESD3V3U1BCSFYL Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 12V DSN0603-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1397613 pcs Pepa Raraunga PESD3V3U1BCSFYL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 4.5V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DSN0603-2 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 568-13307-2 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5.4A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 5.3pF @ 1MHz Mahinga Korero 1