PESD3V6Z1BCSFYL
Hua Hua
Tau Wae: PESD3V6Z1BCSFYL
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PESD3V6Z1BCSF/SOD962/SOD962
Ngā Rauemi: PESD3V6Z1BCSFYL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
9000 pcs
18000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PESD3V6Z1BCSFYL
Tau Wae PESD3V6Z1BCSFYL Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 1003684 pcs Pepa Raraunga PESD3V6Z1BCSFYL.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.6V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 4.8V (Typ)
Ngaohihi - Breakdown (Min) 6.8V (Typ) Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DSN0603-2 Raupapa TrEOS
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 1727-8344-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 0.45pF @ 1MHz