PDZ15B/ZLF
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ15B/ZLF
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323
Ngā Rauemi: PDZ15B/ZLF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ15B/ZLF
Tau Wae PDZ15B/ZLF Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 14.66V 400MW SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4419 pcs Pepa Raraunga PDZ15B/ZLF.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 14.66V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 400mW
Paa / Case SC-76, SOD-323 Ētahi Ingoa 934068935135
Tae Mahi 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 14.66V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 11V
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ13BZ
PDZ13BZ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13.49V SOD323