PDZ15BGWX
NexperiaNexperia
PDZ15BGWX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ15BGWX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PDZ15BGWSOD123SOD2
Ngā Rauemi: PDZ15BGWX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ15BGWX
Tau Wae PDZ15BGWX Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 4611298 pcs Pepa Raraunga PDZ15BGWX.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 15V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1.1V @ 100mA
Te manawanui ±2% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323
Raupapa - Mana - Max 400mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa 1727-7703-2
PDZ15BGWX-ND
Tae Mahi 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 15 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 15V 400mW ±2% Surface Mount SOD-323
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 11V
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ15BGWJ
PDZ15BGWJ
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: PDZ15BGWSOD123SOD2
I roto i te taonga: 1959356 pcs
Tikiake: PDZ15BGWJ.pdf
RFQ
PDZ16B,115
PDZ16B,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 16V 400MW SOD323
I roto i te taonga: 3993574 pcs
Tikiake: PDZ16B,115.pdf
RFQ
PDZ15B,115
PDZ15B,115
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 400MW SOD323