PDZ13BGWJ
NexperiaNexperia
PDZ13BGWJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PDZ13BGWJ
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua PDZ13BGWSOD123SOD2
Ngā Rauemi: PDZ13BGWJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PDZ13BGWJ
Tau Wae PDZ13BGWJ Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 3214339 pcs Pepa Raraunga PDZ13BGWJ.pdf
Raupapa * Ētahi Ingoa 934071051118
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PDZ12BGWX
PDZ12BGWX
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: PDZ12BGWSOD123SOD2
I roto i te taonga: 4482346 pcs
Tikiake: PDZ12BGWX.pdf
RFQ
PDZ13BGWX
PDZ13BGWX
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: PDZ13BGWSOD123SOD2
I roto i te taonga: 2380605 pcs
Tikiake: PDZ13BGWX.pdf
RFQ
PDZ12BZ
PDZ12BZ
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 12.24V SOD323
Tikiake: PDZ12BZ.pdf
PDZ15B,115
PDZ15B,115
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 15V 400MW SOD323
Tikiake: PDZ15B,115.pdf
PDZ12BGWJ
PDZ12BGWJ
Tikiake: PDZ12BGWJ.pdf
PDZ13B,135
PDZ13B,135
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13V 400MW SOD323
Tikiake: PDZ13B,135.pdf
PDZ13B,115
PDZ13B,115
Tikiake: PDZ13B,115.pdf
PDZ13BZ
PDZ13BZ
Whakaahuatanga: DIODE ZENER 13.49V SOD323
Tikiake: PDZ13BZ.pdf
PDZ15B,135
PDZ15B,135