BUK7M12-60EX
NexperiaNexperia
BUK7M12-60EX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK7M12-60EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V 53A LFPAK33
Ngā Rauemi: BUK7M12-60EX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK7M12-60EX
Tau Wae BUK7M12-60EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V 53A LFPAK33 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 201986 pcs Pepa Raraunga BUK7M12-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Hangarau MOSFET (Metal Oxide) Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK33
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Runa I (Max) @ Id, Vgs 12 mOhm @ 15A, 10V
Whakaaetanga Mana (Max) 75W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-1210, 8-LFPAK33 Ētahi Ingoa 1727-7312-2
BUK7M12-60EX-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Whakauru Whakauru (Ciss) (Max) @ Vds 1625pF @ 25V Puta Whakatau (Qg) (Max) @ Vgs 24.8nC @ 10V
Momo FET N-Channel FET Pānga -
Kohikohi Whakaeke (Max Rds On, Min Rds On) 10V Tuku ki te Pūtake Pūtake (Vdss) 60V