BUK7K89-100EX
NexperiaNexperia
BUK7K89-100EX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK7K89-100EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET 2N-CH 100V 13A LFPAK56
Ngā Rauemi: BUK7K89-100EX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK7K89-100EX
Tau Wae BUK7K89-100EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET 2N-CH 100V 13A LFPAK56 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141330 pcs Pepa Raraunga BUK7K89-100EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Pūrere Pūrere Whakarato LFPAK56D
Raupapa - Runa I (Max) @ Id, Vgs 82.5 mOhm @ 5A, 10V
Mana - Max 38W Packaging Tape & Reel (TR)