BUK7M19-60EX
NexperiaNexperia
BUK7M19-60EX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BUK7M19-60EX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua MOSFET N-CH 60V MLFPAK
Ngā Rauemi: BUK7M19-60EX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BUK7M19-60EX
Tau Wae BUK7M19-60EX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga MOSFET N-CH 60V MLFPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 170283 pcs Pepa Raraunga BUK7M19-60EX.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 1mA Vgs (Max) ±20V