BAS70-07V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70-07V,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666
Ngā Rauemi: BAS70-07V,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70-07V,115
Tau Wae BAS70-07V,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT666 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 840256 pcs Pepa Raraunga BAS70-07V,115.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-666 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-563, SOT-666 Ētahi Ingoa 934056718115
BAS70-07V T/R
BAS70-07V T/R-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 70V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70mA (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BAS70-06T-7-F
BAS70-06T-7-F
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523
I roto i te taonga: 466760 pcs
Tikiake: BAS70-06T-7-F.pdf
RFQ
BAS70-7
BAS70-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT23-3