BAS70-07S,115
NexperiaNexperia
BAS70-07S,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70-07S,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V 6TSSOP
Ngā Rauemi: BAS70-07S,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70-07S,115
Tau Wae BAS70-07S,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V 6TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1416437 pcs Pepa Raraunga BAS70-07S,115.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato 6-TSSOP Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 Ētahi Ingoa 1727-1562-2
568-11087-2-ND
BAS70-07S T/R
BAS70-07S T/R-ND
BAS70-07S,115-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 2 Independent
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 70V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70mA (DC)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BAS70-06FILM
BAS70-06FILM
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23-3
I roto i te taonga: 1279112 pcs
Tikiake: BAS70-06FILM.pdf
RFQ
BAS70-06W,115
BAS70-06W,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
I roto i te taonga: 1501941 pcs
Tikiake: BAS70-06W,115.pdf
RFQ
BAS70-07,215
BAS70-07,215
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT143B