BAS70-06W,115
NexperiaNexperia
BAS70-06W,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS70-06W,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Ngā Rauemi: BAS70-06W,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS70-06W,115
Tau Wae BAS70-06W,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1501941 pcs Pepa Raraunga BAS70-06W,115.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 15mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 70V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323-3 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-70, SOT-323 Ētahi Ingoa 1727-4811-2
568-6011-2-ND
BAS70-06W T/R
BAS70-06W T/R-ND
BAS70-06W,115-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 70V 70mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 70V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 70mA (DC) Tau Wae Tuakiri BAS70-06W