S467AH-915S
NearsonNearson
S467AH-915S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S467AH-915S
Kaihanga / Waitohu: Nearson
Whakaahuatanga hua RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA
Ngā Rauemi: S467AH-915S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S467AH-915S
Tau Wae S467AH-915S Kaihanga Nearson
Whakaahuatanga RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7042 pcs Pepa Raraunga S467AH-915S.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 730-1011
S467AH915S
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 8.248" (209.50mm)
Hua 2dBi Mahinga Rawe 902MHz ~ 928MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 915MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 915MHz Whip, Tilt RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount
Nga tono - Momo Antenna Whip, Tilt
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S463AM-915
S463AM-915
Kaihanga: Nearson
Whakaahuatanga: RF ANT 915MHZ WHIP STR SMA MALE
I roto i te taonga: 10337 pcs
Tikiake:
RFQ
S467AH-915
S467AH-915
Kaihanga: Nearson
Whakaahuatanga: RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML