S463AH-915
NearsonNearson
S463AH-915 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S463AH-915
Kaihanga / Waitohu: Nearson
Whakaahuatanga hua RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S463AH-915
Tau Wae S463AH-915 Kaihanga Nearson
Whakaahuatanga RF ANT 915MHZ WHIP STR RP-SMA ML Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11880 pcs Pepa Raraunga
VSWR 2 Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 730-1052
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Teitei (Max) 6.929" (176.00mm) Hua 2dBi
Mahinga Rawe 902MHz ~ 928MHz Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz)
Tautanga (Poari / Pae) 915MHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 915MHz Whip, Straight RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount Nga tono -
Momo Antenna Whip, Straight
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S469AH-868
S469AH-868
Kaihanga: Nearson
Whakaahuatanga: 868 MHZ ANTENNA
I roto i te taonga: 3356 pcs
Tikiake:
RFQ
YS40612
YS40612
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: RF ANT 418MHZ YAGI N FEM BRKT MT
I roto i te taonga: 484 pcs
Tikiake:
RFQ
ANPB-1HRA
ANPB-1HRA
Kaihanga: Multi-Tech Systems, Inc.
Whakaahuatanga: RF ANT 850MHZ/900MHZ WHIP TILT