S467AH-915R
NearsonNearson
Nearson
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S467AH-915R
Kaihanga / Waitohu: Nearson
Whakaahuatanga hua RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA
Ngā Rauemi: S467AH-915R.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S467AH-915R
Tau Wae S467AH-915R Kaihanga Nearson
Whakaahuatanga RF ANT 915MHZ WHIP TILT RP-SMA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5008 pcs Pepa Raraunga S467AH-915R.pdf
VSWR 2 Whakamutunga Connector, RP-SMA Male
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q7956472
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Connector Mount
Tiaki Ingoa - Teitei (Max) 8.661" (220.00mm)
Hua 2dBi Mahinga Rawe 902MHz ~ 928MHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 915MHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 915MHz Whip, Tilt RF Antenna 902MHz ~ 928MHz 2dBi Connector, RP-SMA Male Connector Mount