SPC5633MF2MLQ60
Hua Hua
Tau Wae: SPC5633MF2MLQ60
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5633MF2MLQ60
Tau Wae SPC5633MF2MLQ60 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5447 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 60MHz Raupapa MPC56xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1MB (1M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Ētahi Ingoa 935323288557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 80
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)