SPC561MVR56D
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPC561MVR56D
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 388PBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC561MVR56D
Tau Wae SPC561MVR56D Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2430 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 2.7 V Pūrere Pūrere Whakarato 388-PBGA (27x27)
Tere 56MHz Raupapa MPC5xx
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 388-BBGA
Ētahi Ingoa 935316915557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 64
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC MPC5xx Microcontroller IC 32-Bit 56MHz ROMless 388-PBGA (27x27)