SPC5632MF2MLQ60
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPC5632MF2MLQ60
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5632MF2MLQ60
Tau Wae SPC5632MF2MLQ60 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4387 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 60MHz Raupapa MPC56xx Qorivva
Rahi RAM 48K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 768KB (768K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 150°C (TA)
Tau o I / O 80 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito e200z3 MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 60MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Raraunga Raraunga A/D 32x12b