SPC5516SAMLU66
Hua Hua
Tau Wae: SPC5516SAMLU66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1MB FLASH 176LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5516SAMLU66
Tau Wae SPC5516SAMLU66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4126 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-LQFP (24x24)
Tere 66MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1MB (1M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Tau o I / O 137 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 1MB (1M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24) Raraunga Raraunga A/D 40x12b