SPC5517EAVLU66
Hua Hua
Tau Wae: SPC5517EAVLU66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1.5MB FLASH 176LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5517EAVLU66
Tau Wae SPC5517EAVLU66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 3279 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-LQFP (24x24)
Tere 66MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 80K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1.5MB (1.5M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LQFP
Ētahi Ingoa 935310059557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 137
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 1.5MB (1.5M x 8) FLASH 176-LQFP (24x24)