SPC5516EBMLQ66
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPC5516EBMLQ66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPC5516EBMLQ66
Tau Wae SPC5516EBMLQ66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4324 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 66MHz Raupapa MPC55xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1MB (1M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Ētahi Ingoa 935321394557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 111
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)