MPC5200CVR266
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC5200CVR266
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC52XX 266MHZ 272BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC5200CVR266
Tau Wae MPC5200CVR266 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC52XX 266MHZ 272BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2253 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Pūrere Pūrere Whakarato 272-PBGA (27x27) Tere 266MHz
Raupapa MPC52xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 272-BBGA
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10/100 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 266MHz 272-PBGA (27x27)