MPC5200BV400
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC5200BV400
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC5200BV400
Tau Wae MPC5200BV400 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1782 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Pūrere Pūrere Whakarato 272-PBGA (27x27) Tere 400MHz
Raupapa MPC52xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 272-BBGA
Ētahi Ingoa 935321162557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi 10/100 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) Te tukatuka Core PowerPC G2_LE