MPC5200VR400B
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC5200VR400B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC5200VR400B
Tau Wae MPC5200VR400B Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2319 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Pūrere Pūrere Whakarato 272-PBGA (27x27) Tere 400MHz
Raupapa MPC52xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 272-BBGA
Ētahi Ingoa 935313695557 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10/100 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) Te tukatuka Core PowerPC e300