MMRF1011HSR5
Hua Hua
Tau Wae: MMRF1011HSR5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 100V 1.4GHZ
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 197 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 197 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMRF1011HSR5
Tau Wae MMRF1011HSR5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 100V 1.4GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 197 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 100V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato NI-780S
Raupapa - Mana - Whakaputa 330W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-780S
Ētahi Ingoa 935315261178 Whakaahua Ata -
Hua 18dB Rautanga 1.4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 150mA 1.4GHz 18dB 330W NI-780S Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 150mA