MMRF1008HSR5
Hua Hua
Tau Wae: MMRF1008HSR5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 100V 1.03GHZ NI-780S
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 398 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 398 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMRF1008HSR5
Tau Wae MMRF1008HSR5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 100V 1.03GHZ NI-780S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 398 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 100V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato NI-780S
Raupapa - Mana - Whakaputa 275W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-780S
Ētahi Ingoa 935311734178 Whakaahua Ata -
Hua 20.3dB Rautanga 1.03GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.03GHz 20.3dB 275W NI-780S Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 100mA