MMRF1013HSR5
Hua Hua
Tau Wae: MMRF1013HSR5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 2CH 65V 2.9GHZ
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 312 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 312 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMRF1013HSR5
Tau Wae MMRF1013HSR5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 2CH 65V 2.9GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 312 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 30V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS (Dual) Pūrere Pūrere Whakarato NI-1230-4S
Raupapa - Mana - Whakaputa 320W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-1230-4S
Ētahi Ingoa 935318222178 Whakaahua Ata -
Hua 13.3dB Rautanga 2.9GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS (Dual) 30V 100mA 2.9GHz 13.3dB 320W NI-1230-4S Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 100mA