MHT1108NT1
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MHT1108NT1
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua RF POWER LDMOS TRANSISTOR FOR CO
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MHT1108NT1
Tau Wae MHT1108NT1 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga RF POWER LDMOS TRANSISTOR FOR CO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 13294 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 32V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato 16-DFN (4x6)
Raupapa - Mana - Whakaputa 12.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 16-VDFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa 935337042515 Whakaahua Ata -
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Hua 18.6dB
Rautanga 2.45GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 32V 110mA 2.45GHz 18.6dB 12.5W 16-DFN (4x6)
Whakatauranga onamata 10µA Tono - Whakamātau 110mA