MHT1004GNR3
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MHT1004GNR3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua RF POWER LDMOS TRANSISTOR 2450
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 630 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MHT1004GNR3
Tau Wae MHT1004GNR3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga RF POWER LDMOS TRANSISTOR 2450 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 630 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 32V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato OM-780G-2L
Raupapa - Mana - Whakaputa 280W
Paa / Case OM-780G-2L Ētahi Ingoa 935322425528
Whakaahua Ata - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Hua 15.2dB Rautanga 2.45GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 32V 100mA 2.45GHz 15.2dB 280W OM-780G-2L Whakatauranga onamata 10µA
Tono - Whakamātau 100mA