MHT1004NR3
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MHT1004NR3
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua RF POWER LDMOS TRANSISTOR 2450
Ngā Rauemi:
Waehere Stock 644 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 644 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MHT1004NR3
Tau Wae MHT1004NR3 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga RF POWER LDMOS TRANSISTOR 2450 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 644 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 32V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato OM-780-2
Raupapa - Mana - Whakaputa 280W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case OM-780-2
Ētahi Ingoa 935316281528 Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Hua 15.2dB
Rautanga 2.45GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 32V 100mA 2.45GHz 15.2dB 280W OM-780-2
Whakatauranga onamata 10µA Tono - Whakamātau 100mA