MCF5281CVF66
Hua Hua
Tau Wae: MCF5281CVF66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB FLASH 256BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5281CVF66
Tau Wae MCF5281CVF66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5560 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 256-MAPBGA
Tere 66MHz Raupapa MCF528x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 256-LBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 142 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 256KB (256K x 8) FLASH 256-MAPBGA Raraunga Raraunga A/D 8x10b