MCF5280CVM80J
Hua Hua
Tau Wae: MCF5280CVM80J
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 256MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5280CVM80J
Tau Wae MCF5280CVM80J Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4205 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 256-MAPBGA
Tere 80MHz Raupapa MCF528x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 256-LBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 150 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF528x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz ROMless 256-MAPBGA Raraunga Raraunga A/D 8x10b